סינאר אנגין, הוא תינוק חמוד מטורקיה כשהפך לכוכב רשת עוד לפני שלמד לדבר, וזאת בשל כתם לידה מלבב  שמוטבע על מצחו, בצורת לב קטן.  האב והאם המאושרים שזה ילדם הראשון לא ידעו את נפשם כשהבחינו בסימן הקטן על מצחו של בנם, מיד כשנולד. "לא יכולתי שלא לפרוץ בדמעות", סיפר האב, מוראט, והוסיף, "כשהאחות ראתה את הכתם היא צרחה: 'זה לא ייאמן, זה תינוק האהבה!' ואז הגיעו עוד 3 אחיות וביקשו להצטלם איתו סלפי, אנחנו מאמינים שזהו סימן למזל טוב", סיכם.

היום, סינאר כבר בן 14 חודשים, וממשיך לעורר תשומת 'לב' בשל מראהו הייחודי. "כשאנחנו מסתובבים כולם מביטים ומחייכים", מספרים הוריו, "הוא נראה כמו קופידון". גם ברשתות החברתיות משועשעים מ'תינוק האהבה', והתמונות והסרטונים שלו שהעלו הוריו זכו לעשרות אלפי צפיות ושיתופים.

תינוק האהבה (צילום: פייסבוק)‏תינוק האהבה (צילום: פייסבוק)
זוכה לתשומת לב רבה ברשת. סינאר אנגין (צילום: Caters News Agency)‏זוכה לתשומת לב רבה ברשת. סינאר אנגין (צילום: Caters News Agency)

מדובר בכתם לידה שגרתי ונפוץ שנקרא 'מנגיומה', הנגרם משינוי מולד בנימי העור ומתבטא בכתם ורדרד או אדום חזק בדר"כ באיזורים הבאים: קצה האף, המצח, הגבות, העפעפיים, העורף או בקרקפת האחורית. הסיבה להיווצרותו אינו ידועה אם כי מודבר בתאים המייצרים פיגמנט (צבע) שמסיבה מסויימת 'החליטו' לייצר יותר פיגמנטים. כשהכתם מופיע בפנים הוא חולף בדר"כ עד גיל שלוש ואם לא, הוא ניתן להסרה באמצעות לייזר.